ECEIB powstało aby realizować idee zwiększania dostępności szkoleń dla wąskich specjalizacji związnych z szeroko pojętym biznesem.
Nasza oferta ma zagwarantowac możliwości rozwoju dla specjalistów jak i osób chcących poznać nową gałąź usługową umożliwiającą im zwiększenie zarobków i podnoszenie kompetencji.
Dla zmniejszenia progu wejścia w specjalistyczne szkolenia włączyliśmy do naszej oferty pomoc w pozyskaniu środków rozwojowych i dzięki temu przy pomocy środków europejskich chcemy przybliżyć możliwość szkoleń dla przedsiębiorstw i ich pracowników w Polsce.
Trend szkoleniowy to nie tylko wskaźnik rozwoju polskiego biznesu, ale również informacja o właściwym kierunku wybranym przez przedsiębiorców. Wybierając ECEIB wybierasz pewny rozwój i wysokiej jakości wiedzę wchodzącą w skład kompetencji zawodów przyszłośći.
W naszym centrum szkoleniowym pozyskasz wiedzę i umiejętności podczas szkoleń stacjonarnych wspieranych platformą e-learningową. To najlepsze rozwiązanie dla szkoleń specjalistycznych.
Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami już teraz!